Mezinárodní strojírenský veletrh 2016

Navštivte náš stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který probíhá v Brně od 3. do 7. 10. 2016. Najdete nás na volné ploše F/003.

Vážené dámy, vážení pánové,

srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2016. Na něm vám představíme vlastní produkty a novinky, které Vám napomohou zvýšit produktivitu a míru automatizace díky integraci zařízení a procesů prostřednictvím Internetu věcí. To vše a mnohem více budete moci vidět v rámci živé ukázky na našem stánku. Na co se můžete těšit?

Intelligence service - nový produkt „Smart Connected Solutions“ firmy využijí pro řešení celého svého procesu servisu a údržby. Od čidel na zařízeních přes plánování údržby až po vlastní provádění údržby za podpory mobilní techniky.

Predictive maintenance (přímé napojení na stroje) - pomocí inteligentních postupů, jako je prediktivní údržba, je možné provádět údržbu u zákazníka ještě předtím, než v důsledku poruchy dojde k nákladnému výpadku nebo odstávce.

 

 

 

 

ERP HELIOS jako stabilní zázemí

ERP zajišťuje provázanost dat mezi jednotlivými systémy, vyhodnocování, plánování, výrobou, aktivním řízení a rozhodování. Využívá informace jednotlivých řešení k optimalizacím na úrovni APS plánování.

HELIOS Green

Poskytne Vám podklady pro strategické rozhodování. Velmi snadno se přizpůsobí Vašim požadavkům. Pokrývá všechna oborová řešení, zná specifika Vašeho podnikání.

HELIOS Orange

Dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu. Automatizace rutinních operací. Využijte nástroje k zefektivnění provozu firmy a k snížení svých nákladů.

HELIOS Easy

Přednastavený ERP systém za výhodnou cenu s možností následného snadného přechodu na vyšší verzi.

 

 

 

Prohlédněte si i další videa a poznejte, jak systém HELIOS pomáhá. Videa naleznete ZDE.

 

 

A další řešení pro zefektivnění práce ve Vaší společnosti. Průmysl 4.0 je tady a my jsme připraveni. Navštivte nás na volné ploše F/003, kde Vám vše rádi ukážeme naživo.
 

 Těšíme se na Vaší návštěvu!

 

© 2017 Asseco Solutions Mapa webu Všeobecné obchodní podmínky
Developed by SHERWOOD